10 Kazakistan Çevrimiçi Kumarhane: 2024 Sıralamasında

Siz de bu heyecana ortak olmak ve kumarhane deneyimini evinizin konforunda yaşamak için Langston Institute’i ziyaret edin! Ihmal etmeyin, kumar oynamak keyifli olabilir, sadece görevli bir halde oynamak önemlidir. Dijital bir pazarlama stratejisi olmadan, çevrimiçi kumarhaneniz rekabet arasında çözülür. Bu özellik, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak oyuncularla etkileşimde bulunmalarına olanak tanır. Çevrimiçi tanıtım yöntemleri en güçlü olanıdır çünkü her zaman hedef kitlenizle

KULLANIM KOŞULLARI veGİZLİLİK POLİTİKASI

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bu sayfa, uygulamalarımızın kullanım koşulları ile gizlilik politikalarımız hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirmeyi amaçlar. Uygulamalarımızı kullanmayı seçerek kullanım koşullarımızı ve gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bu metinde yer alan bilgiler ve şartlar; NIAYS tarafından geliştirilen ve yayınlanan tüm uygulamalar için geçerlidir ve bu uygulamalardan herhangi birini mobil cihazına indirmeniz ile yürürlüğe girer. NIAYS tarafından üretilen “Okuma yazma öğreniyorum”

Hepteknoloji.net ile Teknolojiden Uzak Kalmayın

Bu yazımızda sizlere bir NIAYS kuruluşu olan Hepteknoloji.net internet sitesinden bahsedeceğiz. 2017 yılından beri teknolojiyi takip edip sizlere ulaştırma gayreti içerisinde bulunan Hepteknoloji.net, içerisinde teknoloji, gündem, programlama, eğitim ve hatta lezzetli tariflerin dahi bulunduğu kapsamlı bir internet sitesidir. Geniş, genç ve dinamik yazar kadrosu, sürekli güncellenen yazıları ve sunduğu pratik bilgiler ile profesyonel çözümler sunan Hepteknoloji.net sizden aldığı güç ile yoluna

“Okuma Yazma Öğreniyorum” 1.000.000 İndirmeye Ulaştı

Değerli kullanıcılarımız, Okuma Yazma Öğreniyorum Android uygulamamız 1.000.000 indirme sayısını geçti. Uygulamamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. NIAYS mobile soft. olarak biz de sizlerin bu ilgisini karşılıksız bırakmayacağız. Hiç durmadan çalışacak ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek şekilde uygulamalarımızı sürekli geliştirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla NIAYS Mobile Soft.

Dik Temel Harflerle Yeniden Tasarlanan “Okuma Yazma Öğreniyorum” Uygulaması Yayında

Okuma Yazma Öğreniyorum uygulaması, TTKB dik temel abece fontu ile yeniden tasarlandı. Yeni özellikler eklendi. Uygulamada performans artışı sağlandı ve uygulamanın boyutu küçültüldü. Yeni gelişmelere uygun olarak uygulamamızı geliştirmeye devam edeceğiz. Google Play’e giderek uygulamamızı indirebilir veya daha önce indirdiyseniz yeni sürüme güncelleyebilirsiniz.

  • 1
  • 2